Kerk- en Jeugdveiling Limmen op vrijdag 3 november

Limmen – Op vrijdag 3 november om 20.00 uur gaat de jaarlijkse Kerk- en Jeugdveiling Limmen weer van start. Dit spektakel van loven, bieden en afslaan heeft dit jaar een catalogus met 222 kavels in een zeer grote variatie. De opbrengst komt volledig ten goede aan kerk en jeugd in Limmen.

Van uitgebreide brunches tot bonnen voor gourmetschotels, van aquarellen en bronzen beeldjes tot bloembollenpakketten, fruitmanden en taarten. Er valt van alles te verwerven voor een mooie prijs. Ook zijn er rondleidingen achter de schermen van bedrijven te winnen, evenals sloepentochten en kaarten voor wedstrijden van AZ. Een uniek object van de hand van de bekende icoonschilderes Gury Brantjes uit Limmen wordt ook geveild. Een kersticoon is een heel bijzonder object, dat maar één keer voorbij komt. Professioneel gemaakt door Gury, die het weer geleerd heeft van een Russische dame. De icoon is ook gewijd. Dit is dus een buitenkansje om iets bijzonders en waardevols te bemachtigen. Kijk op https://corneliuskerk-limmen.nl voor de digitale catalogus en overige informatie. In de zaal van Heeren van Limmen aan de Dusseldorperweg 103, waar de veiling plaatsvindt, liggen ook catalogi klaar. De toegang tot de zaal is gratis.

Op de foto:
De bijzondere kersticoon van Gury Brantjes. (Foto: aangeleverd)