Feestvreugde op het Bonhoeffercollege

Veel blijdschap op het Bonhoeffercollege nu de examenuitslagen van het eerste tijdvak binnen zijn. Het Bonhoeffercollege is trots op zijn leerlingen die een prachtige prestatie hebben neergezet. We duimen nog even voor enkele herkansers, die nog een keer de examenzaal in moeten. We gaan ervan uit dat binnenkort ook voor hen de vlag uit kan!

Nu al geslaagd zijn:

 

GYMNASIUM

Cum Laude geslaagd: Kim Jonker en Hannah van Weers

Castricum: Willem van Amsterdam, Hanke Pijlman, Tobias Vervaart, Hannah van Weers

Heemskerk: Natasja Westra

Limmen: Mathijs de Kremer, Britt Min, Esmee de Nijs

Uitgeest: Benjamin Aartsen, Kim Jonker

 

ATHENEUM

Cum Laude geslaagd: Katinka Boterman

Assendelft: Karen Villari

Castricum: Simone Bakels, Marnix Blom, Okke Bos, Emma Brakenhoff, Tom de Bruin, Michelle van der Drift, Pernilla van Duuren, Sven Goudsblom, Noud Hover, Jari Jansen, Xu Shan Jiang, Hilde Kempers, Jet Kramer, Stan Kremers, Sam graaf van Limburg Stirum, Jorian Lubbers, Otto Márton, Zier Mensch, Anna Nijmeijers, Rutger de Nijs, Febe Orij, Tessa Overdijk, Nadien Saleh, Tim Schutte, Jack Spanjer, Roos van Velzen, Bart Verplanke, Floor Visser, Pim Visser, Sven de Vries, Sam van der Wel, Tara Zonneveldt

Egmond aan Zee: Bruno van Beek

Egmond-Binnen: Kirsten de Groote, Eva Melker, Julia Melker, Elin Swaan

Heemskerk: Nura Elsheikh, Lieke van Moûrik

Heiloo: Rutger Emke, Twan Gouwerok, Veerle de Haan, Nathan Harlaar, Diek van der Sluis, Sjoerd Tekelenburg, Cato Vonk

Limmen: Christiaan Arnold, Sanne Dekker, Mijke Min, Thijs van Vliet, Mei Dong van der Voort

Uitgeest: Katinka Boterman, Isabel van de Bree, Nick Brenninkmeijer, Jochem van Eerden, Tim Huijbens, Eva Jansen, Kim Jonker, Mariëlle Kuin, Nienke van der Pas, Jasper Spaans, Jurian Webbe

 

HAVO

Akersloot: Bram den Dunnen, Julia Koppelaar, Jens Krom, Linda Meijer, Jelle van der Reep, Jip Zijp

Alkmaar: Thomas Kaandorp

Bergen NH: Nathan Sman

Castricum: Veerle Asselman, Rilana Baltus, Alyssia Böger, Pleun Boon, Jessie Broers, Joey van den Burg, Zoë Derwig, Kyara de Graaf, Lucy Graafland, Roos Heneweer, Jim Hes, Max de Heus, Robin Heydeman, Indra Hinten, Tjalle Huisinga, Maaike Jongejan-Escar, Anna Kat, Nienke Kortekaas, Donna van der Lem, Chris Lips, David Luijckx, Tony Molenaar, Lennart van der Peet, Anouk Poggio, Cas Raven, Mark Reurts, Hugo Roelofsen, Jette Rood, Stijn van Schaik, Willem Tervoort, Mats Tiggeler, Siebe Tolsma, Joren Weda, Arthur Wiggers

Egmond-Binnen: Melvin Duine, Sari Middelburg

Heemskerk: Gabi Bergsma, Ingeborg van Bilderbeek, Noah van Blaaderen, Quinesha van Burgh, Samuel Doornekamp, Pip Duin, Bob Geldermans, Nick Geldermans, Kaia Lubbers, Thijs van Noort, Ranja Rakrouki, Lorena Rosic, Tristan Visser, Kasper Vrolijk, Jochem Wagenaar

Heiloo: Robin Crum, Rosa van Dijk, Youri van Dijk, Barbara van Noord, Marinus Oosters, Nicky Rutjes, Thomas Sikkens, Anna Verkuijl, Ko de Vries, Tanja Witteveen

Limmen: Monique Aardenburg, Sarah Boer, Gijs Boukes, Pete Hunnekink, Pam Kingma, Levi Legdeur, Denise Pepping, Kjell Pepping, Tess de Rave, Lucas Vorstman

Uitgeest: Irene Aafjes, Wencke Bosma, Annique van den Ende, Anne de Haan, Dana Half, Lode de Jong, Thomas Krom, Yong Lai, Danilo Manese, Isa Marcus, Sara van den Nieuwendijk, Mandy van der Spoel, Isa Struikmans, Mats van Velzen, Aaron de Vos, Rohan Webbe

 

MAVO

Cum Laude geslaagd: Meike Dekker en Roos Drost

Akersloot: Roos Broekman, Toby de Leeuw

Castricum: Mees van den Berg, Milan Chang, Beau Dijkstra, Roos Drost, Renske Gildemacher, Tim de Graaf, Juliette van Hall, Arthur van der Himst, Britt Hoek, Matthijs Kloprogge, Niels Kotten, Kiana Krimp, Ferdi Meester, Koen Moolenaar, Sam Nuijens, Emma de Rijke, Eva Schipper, Teun de Vries, Amber van Zilt

Egmond-Binnen: Jet Admiraal, Britt Bakker, Bregje Jansen, Dionne van Leeuwen, Sjarisa Swart, Roos Tervoort

Heemskerk: Ference Blok, Sem de Boer, Nina Goedhart, Jelle van Koningsbruggen, Ilse Koper, Sam van Meerveld, Lisa Mens, Bram Montauban, Ana Clara Soares Coelho, Anniek Zonderhuis

Heiloo: Feie Bakker, Kiki Bolten, Teun Fraase Storm, Charlotte Hill, Lucas Hink, Pascal van Leeuwen, Gijs Niesten, Paulien Rotteveel, Floris Snel, Teun Stins

Limmen: Rafel Bakker, Ilse Berkhout, Guido Bollweg, Rick Duineveld, Chemène Hollander, Stijn Hulsebosch, Max Kuijper, Femke Zandbergen

Uitgeest: Diego Dekker, Meike Dekker, Maarten Jongewaard, Sem Kool, Yousif Korkis, Maartje Lörinc, Daniël De Menezes, Nick Scholten

Zaandam: Selene Özdemir